GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

Bibliotekarze:  Teresa Rybarczyk, Arleta Kaźmierska

 

Godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.15-9.00
Przerwa 5 min T. Rb T. Rb
9.05 – 9.50 T. Rb T. Rb
Przerwa 10 min T. Rb T. Rb T. Rb T. Rb T. Rb
10.00 – 10.45 T. Rb T. Rb T. Rb
Przerwa 15 min T. Rb T. Rb/
A. Kź
T. Rb/
A. Kź
T. Rb T. Rb
11.00 – 11.45 A. Kź A. Kź
Przerwa 10 min A. Kź A. Kź
11.55 – 12.40
Przerwa 10 min  T. Rb
12.50 – 13.35  T. Rb
Przerwa 5 min  T. Rb

 


 

WYKAZ  LEKTUR

 

Klasa I

  1. M. Kowacka Plastusiowy pamiętnik
  2. J. Brzechwa Brzechwa dzieciom
  3. H. Januszewska Kopciuszek
  4. J. Papuzińska Nasza mama czarodziejska
  5. K. Makuszyński 120 przygód Koziołka Matołka
  6. J. Twardowski Patyki i patyczki
  7. G. Kasdepke Bon czy ton
  8. W. Chotomska Pięciopsiaczki
  9. D. Wawiłów Wierszykarnia
  10. J. Porazińska Szewczyk Dratewka
  11. J. Grabowski Czarna owieczka
  12. A. Bahdaj Mały pingwin Pik-Pok
  13. A. Lindgren Dzieci z ulicy Awanturników

 

Klasa II

  1. H. CH. Andersen Królowa Śniegu
  2. J. Papuzińska Samotna Baba Jaga
  3. J. Papuzińska Szewczyk Dratewka
  4. E. Szelburg-Zarembina Idzie niebo ciemną nocą
  5. K. Szpalski, M. Załucki Dyżurny Ptyś
  6. W. Widłak Czapeczka zająca Trzaski
  7. H. CH. Andersen Dziecię elfów
  8. J. Brzechwa Przyjście wiosny
  9. J. Brzechwa Siedmiomilowe buty
  10. J. Brzechwa Słowa
  11. A.I Cz. Centkiewiczowie Zaczarowana zagroda
  12. J. Grabowski Czarna owieczka
  13. M. Kruger Karolcia
  14. A. Milne Kubuś Puchatek
  15. J.Tuwim Cuda i dziwy
  16. J. Tuwim O panu Tralalińskim

 

Klasa III

  1. H. CH.Andersen Dziewczyna z zapałkami
  2. J. Grabowski  Puc, Bursztyn i goście
  3. A. Lindgren  Dzieci z Bullerbyn
  4. H. CH.Andersen Brzydkie kaczątko
  5. A. i Cz. Centkiewiczowie Anaruk, chłopiec z Grenlandii
  6. A.Fredro Paweł i Gaweł
  7. H. Lofting Doktor Dolitte i jego zwierzęta
  8. R. Pisarski O psie, który jeździł koleją
  9. J. i W.Grimm O wilku i siedmiu koźlątkach
  10. W. Chotomska Dzieci pana Astronoma
  11. H. Lofting Cyrk doktora Dolittle

 

Klasa IV

  1. F. H. Burnett Mała księżniczka
  2. J. Brzechwa Akademia Pana Kleksa
  3. C. S. Lewis Lew, czarownica i stara szafa
  4. J. Olech Dynastia Miziołków
  5. C. Collodi Pinokio

 

Klasa V

  1. H. Sienkiewicz W pustyni i w puszczy
  2. F. H. Burnett Tajemniczy ogród
  3. F. Molnar Chłopcy z Placu Broni
  4. R. Gościnny, J. J. Sempe Mikołajek
  5. A. Szklarski Tomek w krainie kangurów

 

Klasa VI

  1. I. Jurgielewiczowa Ten obcy
  2. K. Makuszyński Szatan z VII klasy
  3. S. Lem Bajki robotów
  4. E. Niziurski Sposób na Alcybiadesa
  5. L.M. Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza

 


 

Regulamin biblioteki w pliku doc